Home   Archive by category "Występy"

Kategoria: Występy

XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

W tym roku zebraliśmy rekordową kwotę, która jest zdecydowanie wyższa od naszych najśmielszych oczekiwań! Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje wszystkim wolontariuszom i osobom zaangażowanym w organizację XXIV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszej pomocy Sztab In gremio zebrał w tym roku rekordową kwotę 82 248,21 zł. A to co się działo, można zobaczyć w bardzo rozbudowanej galerii.


Koncertować każdy może! Koncert Bożonarodzeniowy


Sukcesy słuchaczy RYTMu

30 maja 2015 uczniowie naszego Centrum Muzycznego „ Rytm”  wzięli udział w XVI Ogólnopolskim Konkursie Młodego Muzyka. W obliczu dużej konkurencji, wysokiego poziomu, różnorodnego repertuaru i ogromniej liczby  uczestników, Marta z naszego „Rytmu” wygrała na gitarze III miejsce, a Weronika otrzymała wyróżnienie w kategorii fortepianu. Serdecznie gratulujemy!


Koncert świąteczny – zdjęcia oraz film


Koncert z okazji Dnia Mamy i Taty

Podczas czwartkowego koncertu, przy pełnej sali, swoje umiejętności zaprezentowało 28 młodych adeptów muzyki. Uczniowie przygotowali specjalne utwory, które odgrywali na fortepianie, gitarze klasycznej, gitarze elektrycznej, perkusji i skrzypcach. Podczas koncertu można było obejrzeć prace finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Kocham”.


Tradycyjny Koncert Świąteczny 2013

To już kolejny Koncert Świąteczny, podczas którego nasi słuchacze zagrali dla zaproszonych gości przygotowane utwory związane z Bożym Narodzeniem.


Gościnny występ z Siciarek Quartett

To będzie opis koncertu z występem wraz z Siciarek Quartett


Mikołaje na motocyklach

Z wielką dumą przedstawiamy efekt naszej pracy w studio.