Sebastian Ślusarczyk – wokal

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
Nazywam się Sebastian Ślusarczyk. Jestem muzykiem pianistą grającym również na szeroko pojętych elektronicznych instrumentach klawiszowych a także wokalistą, aranżerem, kompozytorem oraz pedagogiem. Muzyką zajmuję się od wielu lat i mam na swoim koncie wiele projektów oraz nagrań, w których uczestniczyłem. Współpracowałem między innymi z  zespołami Syjon, Junk Head, Vo.kool.ski, Afropol, Black White Community, Lajk, TIO a także projekt Jazz Dla Dzieci oraz wielokrotnie jako muzyk sesyjny grając bardzo różnorodne style muzyczne. Grałem również w serialu komediowym Sąsiedzi wyprodukowanym dla TVP1 u boku Ewy Szykulskiej, Marka Siudyma, Michała Milowicza, Małgorzaty Lewińskiej a także w serialu komediowym Lokatorzy i Chłopaki do wzięcia z Cezarym Pazurą i Pawłem Wilczkiem. Współpracowałem z trójmiejskim zespołem Ikenga Drummers, którego liderem jest Larry Okey Ugwu. Zagrałem również koncert z Ikenga Drummers, w którym gościnnie wystąpił jeden z najwybitniejszych  pianistów jazzowych w Polsce Leszek Możdżer. Pracowałem w Zespole Estradowym Marynarki Wojennej Flotylla. Po jego rozwiązaniu powstał Zespół Wokalny Klubu Marynarki Wojennej Riwiera w Gdyni, którym kierowałem muzycznie  i artystycznie. W tym okresie występowałem na wielu konkursach i festiwalach ogólnopolskich organizowanych przez Departament Promocji Obronności Ministerstwa Obrony Narodowej reprezentując barwy Marynarki Wojennej, na których zdobywałem nagrody i wyróżnienia.

Koncertowałem również z Justyną Steczkowską oraz Łukaszem Zagrobelnym. Jestem także
w gronie absolwentów Akademii  Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku gdzie uzyskałem dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia z wyróżnieniem i tytuł licencjata   o specjalności jazz i muzyka rozrywkowa w klasie bardzo znanego i cenionego polskiego pianisty jazzowego, saksofonisty, kompozytora, aranżera i znakomitego muzyka Włodzimierza Nahornego oraz w dalszym toku kształcenia dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia i tytuł magistra sztuki na kierunku jazz i muzyka estradowa w klasie prof. dr Włodzimierza Nahornego i znakomitego pianisty jazzowego, kompozytora, aranżera i równie znakomitego muzyka młodszego pokolenia dr Sławomira Jaskułke. Byłem zaangażowany w bardzo obiecujący trójmiejski projekt  elek3city oraz MRS Marshall.  Pracowałem jako pianista i wokalista w międzynarodowych składach Trio i Duo podczas kontraktów na zagranicznych statkach wycieczkowych  współpracując z różnymi artystami ze świata na głównych scenach.

Wszystkie przedsięwzięcia i prace artystyczne dały mi ogromne doświadczenie zawodowe, którym chętnie podzielę się z przyszłymi adeptami sztuki muzycznej w różnym wieku. Praktyka muzyczna i sceniczna pozwoliła mi poznać wiele różnych styli muzycznych, które przekładaja się na różnorodne podejście do nauczania. Moją największą satysfakcją będzie twoja radość z muzykowania i wykonywania tego co najbardziej lubisz  w muzyce.